Polecamy: FeniksChemia

321

FeniksChemia to firma, która z zaangażowaniem i pasją przyczynia się do tego, że po naszych drogach poruszają się czyste i wypielęgnowane pojazdy.

FeniksChemia jest stale rozrastającą i rozwijającą się firmą, specjalizującą się w produktach chemicznych stosowanych w motoryzacji, przemyśle, gastronomii. Posiadamy własną technologię i produkcję, dzięki której tworzymy produkty (towary) wysokiej jakości. Konsekwentnie stosujemy nowoczesne technologie. Dzięki temu powstała linia produktów MAX, w skład której wchodzą: preparaty do mycia bezdotykowego,  preparaty do myjni automatycznych, autokosmetyki do pielęgnacji wnętrza i nadwozia.

Produkujemy większość środków, jakie sprzedajemy. Nasze produkty to 80% naszego obrotu.

Sami jesteśmy też użytkownikami chemii profesjonalnej, którą produkujemy, dlatego wiemy, co może się podobać również Tobie i Twojemu klientowi. Wiemy, że zwłaszcza na myjniach samoobsługowych i automatycznych, jakość ma podstawowe znaczenie dla rozwoju i dochodowości biznesu. Tam, gdzie są stosowane profesjonalne środki wysokiej jakości (odpowiednia temperatura, ciśnienie), tam klienci częściej i chętniej korzystają z usług, dochody są stabilne i na wysokim poziomie. Potwierdzają to nasi klienci. Dlatego przykładamy dużą uwagę do jakości tego, co produkujemy i co oferujemy naszym klientom.

Od lutego 2016 nasza firma wspiera Zambrowski Klub Sportowy ‘’Olimpia ‘’ w rozgrywkach III Ligi Piłki Nożnej.

Zapraszamy na nasz fanpage