Zdrowi, Bezpieczni, Aktywni

536

W najbliższy piątek tj. 25 października 2019 r. bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów na spotkanie do tomaszowskiego Oddziału Zakładu ubezpieczeń Społecznych, które odbędzie się pod hasłem – Zdrowi, Bezpieczni, Aktywni”.   

Specjaliści z ZUS porozmawiają z Państwem o bieżących zmianach i nowinkach w świecie świadczeń.

Przedstawiciele policji opowiedzą o bezpieczeństwie w domu i na drodze. W ramach działań prewencyjnych przedstawią najnowsze sposoby jakimi posługują się przestępcy zajmujący się kradzieżami i wyłudzeniami właśnie od osób starszych.

W ramach naszego spotkania uruchomiony zostanie punkt pomiarów medycznych, gdzie przedstawiciele Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków dokonają podstawowych pomiarów profilaktycznych i udzielą odpowiedzi na pytania z zakresu przeciwdziałania czy radzenia sobie z cukrzycą.

Sprawy profilaktyki w chorobach nowotworowych oraz leczenia sanatoryjnego seniorów omówi zaproszony z okazji naszego spotkania przedstawiciel NFZ.

Zapraszamy bardzo serdecznie  do naszej Sali Konferencyjnej w budynku A, na III piętrze tomaszowskiego oddziału ZUS. Początek spotkania o godzinie 11:00.

Będzie nam bardzo miło spotkać się z Państwem.

Na uczestników spotkania czeka barek kawowy i drobne upominki.