Wyróżnieni za bezinteresowną pomoc

364

Autor: Urząd Miasta

83 wolontariuszy zostało wyróżnionych podczas gali „Anioły są wśród nas” zorganizowanej w Urzędzie Miasta z okazji przypadającego 5 grudnia Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Na uroczystość zostali zaproszeni wolontariusze wytypowani przez organizacje pozarządowe, opiekunowie kół wolontariatu z tomaszowskich szkół oraz najbardziej aktywni wolontariusze (uczniowie) ze szkół.

Podczas uroczystości wiceprezydent Izabela Śliwińska w imieniu prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego, Marcina Witko podziękowała wszystkim wolontariuszom za ich pracę i poświęcenie. Najbardziej aktywnych i zasłużonych wolontariuszy uhonorowano statuetką anioła oraz wręczono podziękowania od Prezydenta Miasta.

Dla wszystkich uczniów działających w szkole w kołach wolontariatu ufundowano bezpłatne wejściówki na Arenę Lodową. Rozdano ich ponad 650 wejściówek. Wolontariusze oraz zaproszeni goście mieli również okazję wziąć udział w części artystycznej – spektaklu pt. „Bezdrodzy” przygotowanego przez uczniów z klas III, V i VII z Szkoły Podstawowej nr 7.