Turniej kręglarski pracowników oświaty za nami

724

Autor: Urząd Miasta

12. Powiatowy Turniej Kręglarski Pracowników i Emerytów Oświaty pod patronatem starosty tomaszowskiego i prezydenta Tomaszowa za nami.

W klasyfikacji zespołowej  ponownie zwyciężyła drużyna Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zdobywając 476 pkt. i puchar starosty tomaszowskiego. Skład złotych medalistów: Urszula Porzuczek, Elżbieta Tomczyk , Franciszek Stencel i Krystyna Stawińska. Drugie miejsce i puchar  prezydenta miasta z wynikiem  456 pkt. wywalczyła reprezentacja Ogniska TKKF ZNP , a trzecie  zajęła ekipa SP 12 – 394 pkt. W kategorii  młodszych seniorek (do 49 lat)  najlepsza była  Dagmara Gala (SP 12). Natomiast wśród seniorek  (pow. 50 lat) wygrała Urszula Porzuczek (159 pkt) przed Elżbietą Tomczyk (150 pkt.) i Krystyna Stawińską (144 pkt).  W kat. młodszych  seniorów (do  49 lat)  zwyciężył  Bartłomiej Jeske (SP Tomaszek) – 197 pkt. wyprzedzając   Pawła Wójcika    – 161 pkt. i  Bogdana Kielana (obaj SP 12)  –  133pkt. W  grupie   seniorów (pow.50  lat) wygrał  Tomasz Dziubecki (P 11) – 227 pkt, drugi był Grzegorz Wągrodzki – 176 pkt., a trzecie miejsce zajął Grzegorz Andryszek –149 pkt. (obaj Og.TKKF ZNP).

Najlepszym w klasyfikacji indywidualnej i zespołowej wręczono  medale i   upominki. Turniej zorganizowało Ognisko TKKF ZNP.  Jak co roku głównym organizatorem turnieju był prezes Zarządu Ogniska Antoni Smolarek,  a także  zaangażowali byli Grzegorz Wągrodzki (sędzia główny), Marek Hendzelewski, Danuta Piechota i Tomasz Dziubecki.