XXVI Indywidualne Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w kręglach

141

Wyniki siódmych zawodów 13.02.2020 r.

KLASYFIKACJA OPEN:

Lp. Imię i nazwisko Wynik
1.  Dziubecki Tomasz 247
2.  Wojtalczyk Artur 245
3.  Sobierski Mieczysław 242
4.  Plich Leszek 237
5.  Gliszczyński Tomasz 236
6.  Śliwiński Tadeusz 235
7.  Chrząszcz Jarosław 231
8.  Henig Łukasz 230
9.  Dębicki Michał 230
10.  Śliwińska Anna 229
11.  Wiskowski Sebastian 225
12.  Polak Bożena 223
13.  Krężelewski Bartłomiej 220
14.  Miarka Marta 220
15.  Wągrodzki Grzegorz 219
16.  Dębowski Klaudiusz 219
17.  Strzelecki Zbigniew 209
18.  Napierała Szymon 200
19.  Głogowski Jakub 197
20.  Wojtalczyk Katarzyna 197
21.  Wilanowski Wojciech 196
22.  Przybył Janusz 195
23.  Henig Rafał 195
24.  Wojtalczyk Dawid 190
25.  Kucharczyk Andrzej 182
26.  Warczyk Tomasz 176

KLASYFIKACJA GENERALNA:

Lp. Imię i nazwisko Punkty
1.  Śliwiński Tadeusz 955
2.  Dębicki Michał 920
3.  Dziubecki Tomasz 870
4.  Plich Leszek 820
5.  Polak Bożena 765
6.  Henig Łukasz 755
7.  Sobierski Mieczysław 735
8.  Miarka Marta 665
9.  Śliwińska Anna 645
10.  Gliszczyński Tomasz 635
11.  Wiskowski Sebastian 615
12.  Dębowski Klaudiusz 585
13.  Wojtalczyk Artur 530
14.  Napierała Szymon 505
15.  Chrząszcz Jarosław 505
16.  Wągrodzki Grzegorz 495
17.  Henig Rafał 445
18.  Krężelewski Bartłomiej 425
19.  Głogowski Jakub 420
20.  Zbroszczyk Sylwester 385
21.  Dębiec Łukasz 240
22.  Strzelecki Zbigniew 240
23.  Mordaka Jarosław 225
24.  Dębowska Kinga 205
25.  Wojciechowski Tomasz 145
26.  Wilanowski Wojciech 110
27.  Wojtalczyk Katarzyna 90
28.  Przybył Janusz 70
29.  Prożek Seweryn 65
30.  Lasota Jacek 50
31.  Dębiec Bartłomiej 45
32.  Cichoń Bartek 40
33.  Warczyk Tomasz 40
34.  Wojtalczyk Dawid 30
35.  Kucharczyk Andrzej 25

PUCHAR „PARKIET-DOM”

Lp. Imię i nazwisko Wynik
1.  Śliwiński Tadeusz 1713
2.  Dębicki Michał 1682
3.  Plich Leszek 1648
4.  Dziubecki Tomasz 1635
5.  Polak Bożena 1596
6.  Henig Łukasz 1581
7.  Sobierski Mieczysław 1574
8.  Miarka Marta 1554
9.  Śliwińska Anna 1531
10.  Wiskowski Sebastian 1523

PUCHAR ANDRZEJA KUCHARCZYKA

1) Śliwiński Tadeusz – 262 pkt.