Imprezy masowe odwołane lub bez udziału publiczności

182

Autor: Urząd Miasta

W związku z sytuacją związaną z pojawianiem się kolejnych przypadków zakażeń koronawirusem w naszym kraju premier Mateusz Morawiecki podał we wtorek (10 marca) informację o odwołaniu wszystkich imprez masowych. Taką decyzję podjęto po spotkaniu rządowego zespołu zarządzania kryzysowego.

Dziś również decyzje administracyjne w sprawie odwołania imprez masowych bądź przeprowadzenia ich bez udziału publiczności, które zaplanowane były w najbliższych dniach na terenie województwa łódzkiego, podjął wojewoda Tobiasz Bocheński.

Jedną z nich jest European Individual Ice Speedway Championship w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim. Czekamy teraz na oficjalny komunikat organizatora mistrzostw.

Decyzje o odwołaniu także mniejszych wydarzeń podejmują na bieżąco ich organizatorzy. Nie odbędzie się m.in. VII Maraton Pływacki „Otyliada 2020”, który zaplanowany był z 14 na 15 marca na basenie „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10, a także IV Tomaszowskie Targi Pracy i Edukacji, które miały być zorganizowane 12 marca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim.