Zaginął Piotr Kozar

636

Autor: KPP

Policjanci z Wydziału Kryminalnego tomaszowskiej komendy nadal poszukują zaginionego 35-letniego Piotra Kozar z Tomaszowa Mazowieckiego.

Z ustaleń policjantów zajmujących się sprawą zaginięcia Piotra Kozar wynika, że zaginiony w 2012 r. wyjechał w celach zarobkowych do Wielkiej Brytanii i przebywał początkowo w miejscowości Cambridge. Do grudnia 2012 r. wykonywał pracę zarobkową w firmie VAN STOMP AGENCY IN STAPLEFORD CAMBRIDGE. Przez okres sześciu miesięcy od wyjazdu utrzymywał również kontakt z rodziną, po czym kontakt ten się urwał. Od tamtej pory nie kontaktował się z rodziną i nie jest znane aktualne miejsce jego pobytu

Zaginiony : 

Piotr KOZAR

lat 35

zam. Tomaszów Mazowiecki, województwo łódzkie

RYSOPIS:  wzrost ok. 185 cm, waga około 90 kg, sylwetka otyła, włosy golone na łyso/ b. krótki ,,jeżyk” , twarz okrągła

ZNAKI SZCZEGÓLNE:  tatuaż na prawym ramieniu – wizerunek Jokera z filmu Batman, tatuaż na łydce – bdb.

UWAGA!!!

Zdjęcia przedstawiają wizerunek zaginionego sprzed zaginięcia tj. ok. 8-10 lat. Aktualny wizerunek mężczyzny mógł ulec zmianie.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego lub mające jakiekolwiek informacje o losie mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim.  Kontakt telefoniczny pod numerami: (44) 726 10 67 ( w godz. 7:30 – 15:30), (44) 726 10 00, lub najbliższą jednostką Policji 997, numer alarmowy 112.