Rozpoznajesz tę osobę? Przekaż informację policji

62

Autor: KPP

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją tomaszowskiej komendy prowadzą działania w sprawie oszustwa do jakiego doszło w jednym ze sklepów sieciowych na terenie Tomaszowa Mazowieckiego. Wszystkie osoby, które rozpoznają wizerunek mężczyzny widoczny na zdjęciu proszone są o kontakt telefoniczny z tomaszowskimi policjantami.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją tomaszowskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa do jakiego doszło w drugiej połowie stycznia 2020 roku. na terenie jednego z tomaszowskich sklepów sieciowych. W wyniku działania sprawcy, właściciel sklepu poniósł straty finansowe. Za zgodą Prokuratora nadzorującego przedmiotowe postępowanie publikujemy wizerunek domniemanego sprawcy przedmiotowego oszustwa.

Osoby, które mogą pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na zdjęciu, proszone są o kontakt z f-szami Wydziału dw. z PGiK w KPP Tomaszów Mazowiecki pod numerem telefonu : (44) 726 10 56 ( 7:30- 15:30), (44) 726 10 00, lub najbliższą jednostką Policji 997, numer alarmowy 112.