Maria Tyszkiewicz nagrała piękną płytę „Ufam sobie”

362

Światło dzienne ujrzała właśnie debiutancka płyta pięknej i uzdolnionej Marii Tyszkiewicz. Album nosi tytuł „Ufam sobie” i ukazał się nakładem wytwórni FONOBO Label. 

Maria to wokalistka, aktorka, a od niedawna także autorka tekstów i kompozytorka. Na jej pierwszej płycie znalazły się największe inspiracje artystki i bardzo intymne przemyślenia, którymi po raz pierwszy dzieli się ze swoimi fanami właśnie teraz. Jej utwory zaskakują światowym brzmieniem i świeżym spojrzeniem na współczesne r’n’b oraz neo soul, czyli na gatunki, których Maria słucha namiętnie.

Nad wszystkimi utworami, które ostatecznie trafiły na płytę, czuwali najlepsi producenci i fantastyczni tekściarze. Hity takie jak „Ufam sobie”, „Chodź”, „Deszcz” oraz „Miasto” wraz z Marią współtworzyli m.in. Ras z Rasmentalism, Meek, Oh Why?, Eprom, Michał „Mamut” Sarapata, Wishlake i Jeremiasz Hendzel. Gościnnie pojawił się również Pierre Danaë, finalista ósmej edycji francuskiego programu The Voice.

Dzięki płycie Maria rozwinęła się jako artystka i poprzez osobiste teksty odsłoniła się przed odbiorcami tak jak nigdy dotąd. Poznała też bliżej swoje możliwości oraz samą siebie. „Ufam sobie” to spełnienie jej artystycznych ambicji oraz marzeń o zaprezentowaniu słuchaczom solowego materiału.   

W dniu premiery płyty, czyli 5 czerwca 2020 r., na oficjalnym kanale YouTube wytwórni FONOBO Label ukazało się nowe lyric video Marii Tyszkiewicz nakręcone do piosenki „Motyl”. Za montaż video odpowiadała sama artystka.

Zamów płytę Marii.

Słuchaj płyty Marii w serwisach cyfrowych.