Wirtuoz skrzypiec ponownie w kinach Helios!

296

Znakomita muzyka Andrégo Rieu wraca na wielkie ekrany! Sukces pierwszych projekcji zdefiniował potrzebę powtórki oraz rozszerzenia liczby multipleksów, w których rozbrzmiewać będą najsłynniejsze utwory. Koncerty pierwotnie planowane na marzec zostały przełożone na lipiec, w związku z tym 10 lipca koncert zostanie wyświetlony w 31 miastach, a 17 lipca – we wszystkich działających kinach Helios.

André Léon Marie Nicolas Rieu – holenderski król walca, skrzypek, dyrygent i kompozytor mogący się pochwalić światową sławą, podbił serca widzów kin Helios w styczniu tego roku. Zachwyt nad jego twórczością stał się doskonałym pretekstem do podjęcia decyzji o wyemitowaniu tego wyjątkowego koncertu ponownie, na ekranach kin od Gdańska po Nowy Sącz i od Białegostoku po Gorzów Wielkopolski!


„André Rieu, czyli 70 lat młodości” – tak zatytułowany koncert stanowi ukłon w stronę najważniejszych momentów muzycznych w długiej karierze mistrza. 10 i 17 lipca w kinach Helios André opowie o swoim życiu i o miłości do muzyki. Przypomni również fragmenty swoich najwspanialszych wystąpień. „To zadanie było wręcz niemożliwe do wykonania” – zdradził. „Ale ja zawsze wybieram te utwory, które w danym momencie poruszają moje serce. Mam nadzieję, że poruszą i Wasze”.


W podzielonym na dwie części koncercie widzowie usłyszą między innymi autorskie wersje pięknych i dobrze znanych całemu światu utworów jak My Heart Will Go On czy My Way, nie zabraknie też klasyki w postaci walca Nad pięknym modrym Dunajem. Za sprawą doskonałego nagłośnienia – jednej z wizytówek kin Helios – dźwięki zagrają na emocjach kinomanów niczym w Carnegie Hall.

Aby kupić bilet wystarczy odwiedzić stronę: www.helios.pl/andre lub jedną z kinowych kas sieci Helios. UWAGA: bilety zakupione na seans 13 marca będą obowiązywać 10 lipca, z kolei te zakupione na seans 20 marca są aktualne na wydarzenie 17 lipca. Widzowie, którzy kupili bilet mają gwarancję najlepszych miejsc z zachowaniem reżimu sanitarnego.