„Włoskie Wakacje” Seans z Cyklu Kino Kobiet – 26 sierpień 2020 rok

364

W sierpniu spotykamy się ponownie na Kinie Kobiet! Zapraszamy już 26 sierpnia na film „Włoskie wakacje”! Liam Neeson z synem, a w tle malownicza Toskania… gdzie wszystko można zacząć od nowa.

MOTYW WIECZORU:
Jedni wypatrują już jesieni, ale my mówimy NIE! Lato jeszcze się nie skończyło.

Ubieramy się wakacyjnie i plażowo! Słomiany kapelusz i okulary przeciwsłoneczne to chyba element niezbędny?

Zachęcamy do śledzenia profilu Kina Kobiet w serwisie Facebook, Instagram oraz na stronie www, gdzie będziemy zamieszczać aktualne informacje ma temat zbliżających się pokazów.

Konkurs z Kinem Kobiet

Drogie Panie, Kino Kobiet jest projektem przygotowanym specjalnie dla Was i w ramach tego mamy dla Was wyjątkowy konkurs!

Marzysz o zagranicznym wyjeździe? Zabierz mamę, siostrę, przyjaciółkę na spotkanie z cyklu Kino Kobiet w Tomaszowie Mazowieckim i wygraj voucher na wycieczkę o wartości 4 tysięcy złotych.

Wystarczy:

  • Zebrać 6 biletów ze spotkań Kina Kobiet
  • Wysłać do nas swoje ulubione zdjęcie z wakacji
  • Wypełnić formularz zgłoszeniowy

Zapoznaj się z Regulaminem konkursu.

Zgodnie z hasłem „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” zachęcamy Was do zakupu biletów we wcześniejszym terminie. To Wy decydujecie jaką kwotę zaoszczędzicie!

Poniżej cennik biletów na pokazy Kina Kobiet:

  • + 7 dni do seansu: 23,90 zł
  • 1-7 dni do seansu: 26,90 zł
  • w dniu seansu: 31,90 zł

Dla tych, które przychodzą w dużej grupie (min. 10 osób) mamy specjalne zniżki:

  • + 7 dni do seansu: 20,90 zł
  • 1-7 dni do seansu: 23,90 zł
  • w dniu seansu: 28,90 zł

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem na sali kinowej.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Dziewczyny, widzimy się już 26 sierpnia!

Pamiętajcie, że zmieniła się godzina seansu, zaczynamy o godz. 18:00.

Robert i jego syn Jack przyjeżdżają do Włoch, by jak najszybciej sprzedać rodzinną willę. Okazuje się jednak, że dom wymaga gruntownego remontu, ich przymusowe wakacje potrwają dłużej niż zakładali, a w malowniczej Toskanii… wszystko można zacząć od nowa.