Dzień Edukacji Narodowej w ZSP Nr 1

166

Autor: ZSP Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki

Z uwagi na pandemię nie odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. We wtorek 13 października 2020 r. Dyrekcja, pracownicy, Rada Rodziców i społeczność uczniowska nie zapomnieli jednak o tym wielkim święcie edukacji.
Nauczyciele i pracownicy szkoły zostali nagrodzeni przez Pana Dyrektora Dariusza Kwiatkowskiego nagrodą Dyrektora Szkoły.
Dyrekcja, przedstawiciel Rady Rodziców oraz uczniowie złożyli również życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej na ręce pani naczelnik Beaty Stańczyk oraz pracowników Wydziału Oświaty i Sportu Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim.
Samorząd Uczniowski wręczył wszystkim pracownikom drobne upominki będące podziękowaniem od całej społeczności uczniowskiej naszej szkoły.