Polecamy: Playmobil

Od 1974r. stworzona przez projektanta Hans Beck zabawka systemowa PLAYMOBIL zaliczana jest do klasyków zabawek dziecięcych.

Od tamtej chwili wyprodukowano juz ok. 3,5 miliarda małych towarzyszy zabawy z typowym dla nich uśmiechem na każdej figurce. Ponad 30 światów do zabawy rozpowszechnionych jest w około 100 krajach na świecie. Marka zyskała wielu fanów dzięki starannie i solidnie wykonanym zabawkom systemowym, które produkowane są na terenie Unii Europejskiej z najwyższej jakości materiałów.

Zabawa Playmobil pobudza wyobraźnię i kreatywność oraz wspomaga rozwój dziecka: dzięki PLAYMOBIL® dzieci mogą nie tylko wczuć się w różne role, ale i odwzorowywać świat w miniaturze i wieść tam własne życie.

Szczególnych możliwości do ćwiczenia interakcji społecznych dostarczają serie związane z miejskimi aktywnościami znanymi z codziennego życia. Mali bohaterowie mogę przeżywać niezwykłe przygody podczas zabawy w policję, straż pożarną, piratów czy rycerzy. Wielu wspaniałych emocji dostarcza również odgrywanie ról w domu, na farmie, w szpitalu i na zakupach. Co roku ofertę urozmaicają także popularne licencje i atrakcyjne nowości.

Więcej informacji o marce znaleźć można na stronie www.playmobil.pl.