Anioły Wyspiańskiego

177

Autor: ZSP Nr 6 i. Stanisława Wyspiańskiego

Każdego roku w ten wyjątkowy, przedświąteczny czas społeczność Naszej szkoły spotyka się na uroczystym Apelu Bożonarodzeniowym, który odbywa się pod pięknym hasłem „Anioły Wyspiańskiego”. W tym roku jest to niemożliwe ze względu na pandemię koronawirusa.

Spotkaliśmy się online by kultywować naszą szkolną tradycję oraz przypomnieć przesłanie, że Anioły są także wśród nas. To osoby nam bliskie, z którymi spotykamy się na co dzień, w różnych sytuacjach – nasi koledzy, nauczyciele i przyjaciele naszej placówki.

Podczas tegorocznego świątecznego spotkania w formie online vice przewodniczący Samorządu Szkolnego Wiktor Tyrański, w imieniu całej społeczności uczniowskiej, podziękował dyrekcji, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za całoroczny trud pracy wkładany w prowadzenie i rozwój szkoły. Złożył życzenia dalszych sukcesów w pracy zawodowej oraz powodów do dumy z osiągnięć uczniów i absolwentów szkoły.

Nie zabrakło też pięknych i serdecznych życzeń świąteczno – noworocznych od Pani Dyrektor Magdaleny Fałek. Wszyscy życzyli radości w życiu osobistym i zawodowym, dobrego zdrowia oraz rodzinnego ciepła i odpoczynku podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Jeszcze raz z całego serca dziękujemy wszystkim przyjaciołom Naszej szkoły. W tym roku bez dyplomów, statuetek i owacji, jednak niezmiennie szczerze z sercami przepełnionymi wdzięcznością, zapraszamy do obejrzenia 15 minutowego filmu, który powstał, w podzięce dla Was – Aniołów Wyspiańskiego.

Uroczystość poprowadzili: Maja Szeląg i Wiktor Tyrański.

Oprawa muzyczna: Aleksandra Żegnałek.

Szczególne podziękowania za pomoc w realizacji filmu kierujemy do księdza proboszcza parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy ks. Zbigniewa Kowalczyka, Pana organisty Dariusza Rudzkiego – taty Izabeli Rudzkiej z klasy I FoF oraz Pana Kościelnego Stanisława Papiernika.