Polecamy: Podręczny Atlas Biblijny

208

Zupełnie nowy atlas biblijny przeznaczony zarówno dla tych, którzy pragną lepiej zrozumieć słowa Pisma Świętego, jak i dla uczniów. Zawiera 79 pełnokolorowych, komputerowo wygenerowanych nowoczesnych map miejsc przedstawionych w Biblii.


Sporządzone z ogromną precyzją mapy obrazują trasy wędrówek takich postaci jak Abraham, Mojżesz czy św. Paweł, przebieg wielkich bitew, migracji i kampanie wojenne.


Bogato ilustrowany, uzupełniony fotografiami, wykresami, diagramami oraz tekstem, który w jasny sposób przedstawia dzieje narodu wybranego od momentu wezwania Abrahama, aż do rozprzestrzenienia się chrześcijaństwa. Nieoceniona pomoc zarówno dla szkół, jak i studium biblijnego.

Recenzja

Przewodnik biblijny dla dzieci

Pismo Święte to najważniejsza Księga chrześcijan. Poznawanie historii biblijnych jak i miejsc z nimi związanych pomaga zbliżać się do Boga już od najmłodszych lat. Specjalnie dla tych właśnie czytelników powstał atlas biblijny. Niesamowite ilustracje powodują, że ta podróż staje się jeszcze bardziej fascynująca. Przeglądanie z dziećmi tego atlasu może stać się piękną okazją podróżowania do korzeni naszej wiary i cywilizacji.

Rozrywka dla całej rodziny

Biblijny atlas to nie tylko twórcza zabawa dla dziecka, ale również świetna forma poznania najważniejszych miejsc w historii zbawienia świata. To może okazać się niebywale ciekawa przygoda dla dziecka i całej rodziny. Ta pozycja ubogaci również Waszą wiedzę historyczną.

Poleca: