Blamaż w Nowym Sączu

483

W meczu 25. kolejki Fortuna 1 Ligi łódzki Widzew przegrał na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz 1:3.

Bramki dla gospodarzy strzelili Michal Piter-Bucko (dwie) i Rubio.

Gola dla Czerwono – Biało Czerwonych strzelił Mateusz Michalski.

Po meczu trener łodzian powiedział:

Marcin Broniszewski (Widzew):

Trudno komentować takie spotkanie, jak się przegrywa 1:3. Tak na szybko, bez głębszej analizy, nie graliśmy dobrze w pierwszej połowie. Mocna i zdecydowana w bezpośredniej walce Sandecja nas zdominowała. Około 30. minuty zaczęliśmy przejmować inicjatywę, ale nic z tego nie wynikło poza jednym stałym fragmentem gry i uderzeniem w poprzeczkę. Dopiero w drugiej połowie zaczęliśmy lepiej grać. Nie wiem, czy to wynikało z tego, że Sandecja potraktowała dwubramkową przewagę jako taką, która pozwala im grać bardziej z tyłu. Trzy stałe fragmenty – dwa rzuty karne i rzut rożny – zadecydowały o tym, że niestety przegraliśmy.

Sandecja Nowy Sącz – Widzew Łódź 3:1 (2:0)