„Zwolnieni z Teorii”

64

Autor: I LO im. Jarosława Dąbrowskiego

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w ogólnopolskiej olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii” i realizują projekt społeczny „Gwiazda Miłości”. Ich celem jest sprawienie, aby dzięki ich działaniom mieszkańcy Tomaszowa częściej się uśmiechali i czerpali radość z otoczenia.

W tym roku zrealizowali już kilka akcji m.in. wydarzenie z okazji dnia kobiet „Tulipany Kobietom” podczas, którego rozdawawali w centrum miasta wszystkim napotkanym kobietom kwiaty, sfinansowane przez lokalną kwiaciarnię.

Kolejnym przedsięwzięciem było przekazanie ekologicznych świeczek do tomaszowskiego Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Jana Pawła II.

22.04.2021 postanowili osłodzić dzień naszym tomaszowskim medykom, którzy codziennie poświęcają dla nas swoje życie w tym trudnym pandemicznym czasie. Przekazali do Tomaszowskiego Centrum Zdrowia podziękowania wraz z tortem, który sfinansował ich sponsor.

Działaniom naszych uczniów przyświeca motto: „Serce potrafi rozświetlić życie”. 

Już w czerwcu wielki finał olimpiady, zapraszamy do wspierania naszych uczestników odwiedzając ich media społecznościowe i stronę www.

gwiazdamilosci.plhttps://m.facebook.com/Gwiazda-Mi%C5%82o%C5%9Bci-337827587466962/https://www.instagram.com/gwiazda_milosci/