„Studencki za zeta” w ŁKA

65

Wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego oraz powrotem uczelni wyższych do kształcenia w trybie stacjonarnym, przygotowaliśmy dla studentów specjalną ofertę biletową, która ma ich zachęcić do podróżowania łódzką koleją.

Oferta będzie obowiązywała w terminie od 1 do 31 października br.  W ramach oferty studenci (do ukończenia 26 roku życia), na podstawie biletu odcinkowego okresowego, mogą podróżować przez cały ten okres za 1 zł pociągami kategorii ŁKA, w relacjach na obszarze województwa łódzkiego.

Sprzedaż biletów rozpocznie się już 24 września i będzie trwała do 7 października.

Bilety będą honorowane w pociągach REGIO spółki POLREGIO kursujących na obszarze województwa łódzkiego.

Podróż ŁKA przynosi same korzyści: oferujemy szybkie, tanie i komfortowe połączenia na terenie województwa łódzkiego oraz miasta Łodzi. Spółka dysponuje wyłącznie nowymi pociągami, które zostały wyposażone we wszystko, co powinien posiadać nowoczesny skład, m.in.: bezpłatne wifi, klimatyzację, gniazdka elektryczne i USB. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, studenci podczas podróży mogą – w zależności od potrzeb – oddać się pracy lub odpocząć. Dla miłośników jednośladów oferujemy bezpłatny przewóz rowerów
w specjalnie wyznaczonych do tego miejscach. Dodatkowo, podróżując pociągiem dbamy o środowisko naturalne, ponieważ kolej jest najbardziej ekologicznym środkiem transportu zbiorowego.

Więcej o akcji na stronie www.lka.lodzkie.pl