Polecamy: „Masza i Niedźwiedź”

125

„Straszne Historie Maszy. Opowieści z większym dreszczykiem”

Nowy tytuł w cyklu opowieści z dreszczykiem dla dzieci, które uwielbiają się bać, a także dla tych, które chcą raz na zawsze poradzić sobie ze swoim strachem!

Każda historia dobrze się kończy, a wynikający z niej morał będzie punktem wyjścia do intrygujących rozmów z kilkulatkiem.

Fantastyczna, świecąca w ciemności, a przy tym bezpieczna dla dziecka okładka to dodatkowy atut książki!

„Masza i Niedźwiedź. Opowieści dla Małych i Dużych

Masza ma tysiąc pomysłów na minutę i wszędzie jej pełno, a poczciwy Niedźwiedź najchętniej całymi dniami rozwiązywałby krzyżówki lub majsterkował w ogrodzie. Ale… przeciwieństwa się przyciągają! Masza najlepiej czuje się w towarzystwie swojego dużego przyjaciela, a Niedźwiedź dałby się za małą psotnicę pokroić! Przeczytaj o przygodach tego niezwykłego duetu! Historie zawarte w tym tomie zostały napisane na podstawie odcinków serialu „Masza i Niedźwiedź” i są ilustrowane oryginalnymi kadrami z uwielbianej przez dzieci animacji!

W zbiorze znalazły się następujące opowiadania: „Czapka niewidka”, „Wszystko na opak”, „Uroda ma wielką moc”, „Bajka na dobranoc”, „Bądź zdrów”, „Smacznego”, „Gwiazdy małego ekranu”, „Sprawa dla detektywa”. Przepiękne, eleganckie wydanie będzie doskonałym prezentem dla wielbicieli przygód małej urwiski i jej cierpliwego przyjaciela.

Poleca: