Nie przegap! Jutro doborowy czwartek

66

Autor: KPP

Myśleliście kiedykolwiek o służbie w Policji, ale niewiele o niej nie wiecie? Zastanawiacie się co należy zrobić żeby służyć w tej formacji, albo czy nadajecie się do tego, żeby swoje życie związać z służbą mundurową? Teraz wszyscy zainteresowani służbą w naszych szeregach mogą przyjść do nas w każdy czwartek miesiąca i dowiedzieć się wszystkiego na temat pracy i procesu doboru do Policji. Uwaga ! DYŻURY BĘDĄ ODBYWAĆ BĘDĄ SIĘ W KAŻDY CZWARTEK w godz. 14:00 – 16:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Wandy Panfil 44. Swoje spotkanie umów wcześniej telefonicznie dzwoniąc pod numerem 47 846 22 55. ZAPRASZAMY…

We wszystkich komendach miejskich i powiatowych policji garnizonu łódzkiego, w godzinach popołudniowych odbywają się specjalne „doborowe dyżury”. Podczas wymienionego dyżuru można uzyskać szczegółowe informacje na temat doboru do służby w policji. Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszych szeregach mogą zapoznać się z procedurą rekrutacji, a także przyjrzeć poszczególnym jej etapom. Osoby zainteresowane uzyskają wiedzę jaki jest zakres działania i pracy poszczególnych pionów w naszej formacji. Istnieje możliwość złożenia w trakcie spotkania dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia rekrutacji. Udzielimy niezbędnej pomocy w ich wypełnieniu.

Zainteresowani spotkaniami mogą zgłosić się do dowolnej jednostki policji w województwie łódzkim w każdy pierwszy czwartek miesiąca.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich zainteresowanych, ,,doborowe dyżury”

w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim prowadzone są w każdy czwartek!

Pod poniższym linkiem dowiedzą się Państwo jakie kryteria obowiązują podczas przyjęcia do służby w Policji,

oraz na czym polegają poszczególne etapy rekrutacji:

http://lodzka.policja.gov.pl/el6/sluzb/dobor-do-sluzby-w-polic/rekrutacja/811,Rekrutacja.html

Przyjdźcie do nas osobiście a dowiecie się jak zostać jednym z NAS.

Szczegóły na naszym doborowym Facebooku i Instagramie:

http://@Zostań Łódzkim Policjiantem
#ZostańŁódzkimPolicjantem

Uwaga!!!
W Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim
przy ulicy Wandy Panfil 44 dyżury odbywają się w każdy czwartek w godz. 14.00 – 16.00
Z uwagi na panujące obostrzenia epidemiologiczne i obowiązek zachowania reżimu sanitarnego, wobec występujących zakażeń wirusem SARS-CoV-2 wymienione spotkania umawiane są indywidualnie i należy je poprzedzić wcześniejszym kontaktem telefonicznym.

Tel. kontaktowy 47 846 22 55 Zapraszamy