Mikołajkowy pojedynek w Arenie

133

Autor: Arena Lodowa

Przed nami wyjątkowe zawody w łyżwiarstwie szybkim dla dzieci i młodzieży, organizowane przez Klub Sportowy Arena Tomaszów Mazowiecki. Zawodnicy powalczą o puchar Prezydenta miasta Tomaszowa Mazowieckiego w dniach 18-19 grudnia o godzinie 9:00 w Arenie Lodowej. Zachęcamy młodych panczenistów do wzięcia w nich udziału.

„Mikołajkowy pojedynek w Arenie” to świetna okazja, aby w sportowej rywalizacji sprawdzić swoje umiejętności i powalczyć o pierwsze miejsca. Zawody te skierowane są do dzieci i młodzieży szkolnej TYLKO z Tomaszowa Mazowieckiego. Każde dziecko, biorące udział w zawodach otrzyma ciekawy upominek.

Planujemy start uczestników w 6 grupach wiekowych (F1, F2), (E1, E2) oraz (D1, D2), na 3 dystansach (od 100 m, 300, do 500 m – w zależności od wieku) z podziałem na płeć.

Zapisy należy wysyłać, tylko i wyłącznie, drogą elektroniczną na adres zawody@arenalodowa.pl w tytule wiadomości wpisując: „Mikołajkowy pojedynek w Arenie” z załączonym formularzem zgłoszeniowym znajdującym się na stronie Areny Lodowej w zakładce Zawody

Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 grudnia 2021 r. Bezpłatna liczba startujących ograniczona jest do 150 osób i liczy się kolejność zgłoszeń. 

Zachęcamy do wzięcia udziału nie tylko młodych zawodników, ale również publiczność.

Kibicujcie razem z nami.