Młodzieżowy Teatr ds. Ciężkich o cyberprzemocy

38

Autor: Starostwo Powiatowe

W poniedziałek, 20 czerwca 2022 roku, w Miejskim Centrum Kultury Tkacz w Tomaszowie Mazowieckim młodzież II i III Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 6 i z klas ósmych szkół podstawowych miała możliwość obejrzeć spektakl teatralny zatytułowany „Wszechobecni”.

Tematem spektaklu jest cyberprzemoc, w szczególności hejt – problemy i tragedie z nim związane. Sztukę wyreżyserował Janusz Dziubałtowski, założyciel Teatru ds., Ciężkich, a wystąpili uczniowie tomaszowskich szkół ponadpodstawowych: Paulina Lenart i Joanna Lenart z ZSP nr 3, Wiktoria Polus i Kacper Zając z II LO, Agata Juda – absolwentka II LO, Benek Saktura – absolwent ZSP nr 2 i Małgorzata Ciuła. O stronę muzyczną zadbał Dobry Chmiel – Rafał Chmielewski, który napisał i wykonał dwie piosenki w przedstawieniu.

Zdjęcie ze spektaklu „Wszechobecni”, który został zaprezentowany przez Młodzieżowy Teatr ds. Ciężkich w MCK Tkacz w Tomaszowie Mazowieckim w poniedziałek, 20 czerwca 2022 roku,

Organizatorzy zapraszają na scenę przystani miejskiej na koncert Małgorzaty Ostrowskiej i Dobrego Chmiela 10 lipca 2022 roku.