Najsmaczniejszy letni weekend w Tomaszowie!

252


Już 19 sierpnia do Tomaszowa Mazowieckiego ponownie zawitają miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”. W dniach 19, 20 i 21 sierpnia 2022 r. odbędzie się tutaj zlot food trucków, czyli uczta „pod chmurką” dla całej rodziny. To prawdziwa gratka dla fanów street foodu i dobrej kuchni. Na Festiwal Smaków zapraszają FUTRAKI.

Kulinarne miasteczko stanie przy ul. Konstytucji 3 Maja. Food trucki będą karmić mieszkańców przez trzy dni od 19-21 sierpnia. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej 4 kontynentów.

Nie zabraknie dań z kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach – amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

Eventy „foodtruckowe” wpisały się na dobre w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.

Zlot odbędzie się pod supermarketem Kaufland, przy ul. Konstytucji 3 Maja..

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Piątek: 12:00- 21:00, Sobota: 12:00-21:00, Niedziela 12:00-20:00