Przed nami jeszcze tylko dwa pokazy najnowszego koncertu André Rieu.

77

Już za kilka dni, w czwartek 9 lutego, ceniony przez miłośników muzyki z całego świata maestro, zaprosi  widzów kin Helios do pięknego Dublina. Przed widzami kochającymi muzyczne seanse wielkie emocje. Koncert zostanie zagrany jeszcze tylko dwa razy, we czwartek 9 lutego o godz. 17:45 i w niedzielę 19 lutego o godz. 15:00

André Rieu i powołana przez niego do życia Orkiestra Johanna Straussa występują na całym świecie od ponad 35 lat. Ich koncerty, przepełnione piękną muzyką, to niezwykłe i barwne widowiska. Rocznie ogląda je na żywo ponad pół miliona melomanów, a dodatkowe kilkaset tysięcy cieszy się nimi za pośrednictwem kinowych retransmisji. Helios zaprasza do wspólnego rozpoczęcia 2023 roku z André i jego orkiestrą przy pięknych dźwiękach walczyków, marszy, słynnych operowych i operetkowych arii oraz największych przebojów muzyki popularnej.

Najbliższych seansów „André Rieu w Dublinie” nie może przegapić żaden miłośnik muzyki. Szczegółowe informacje oraz zakup biletów dostępne są w kasach kin, a także pod adresem: www.helios.pl/andre2023 i w aplikacji mobilnej. W ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” dokonując zakupu z wyprzedzeniem, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić.