Demon Slayer – To the Swordmith Village w Helios Anime

94

Kinowe wydarzenie ze świata Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba to kompilacja dwóch ostatnich odcinków w ramach historii  o dzielnicy uciech oraz pierwszego odcinka nowego sezonu: „Wioska płatnerzy”. POKAZY ODBĘDĄ SIĘ 11 i 12 MARCA 2023 roku.


Przeżyjcie na nowo zakończenie emocjonującej walki Tanjirō, Uzuia, Zen’itsu i śpiącej Nezuko z Szóstymi Większymi Księżycami: Daki i Gyūtarō. Po osiągniętym z trudem zwycięstwie Tanjirō musi udać się do wioski płatnerzy, by znów zdobyć nową katanę. Poznamy Mitsuri Kanroji (Filar Miłości) oraz Muichirō Tokitō (Filar Mgły). Przyjrzymy się także knowaniom Dwunastu Demonicznych Księżyców, którzy są coraz bliżej niczego niespodziewającej się drużyny.

Wydarzenie odbędzie się 11 i 12 marca 2023 r., TYLKO W RAMACH PROJEKTU HELIOS ANIME!

W filmie po raz pierwszy pokazane zostaną nowe materiały z anime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba. Będzie on stanowił wstęp do nowego sezonu dostępnego od kwietnia 2023 roku w serwisie Crunchyroll.

„DEMON SLAYER – To the Swordmith Village” pojawi się w repertuarze kin Helios tylko w weekend 11 i 12 marca. Bilety na premierowe seanse dostępne są w kasach kin Helios w całej Polsce, a także na stronie www.helios.pl oraz w aplikacji mobilnej!