Moc atrakcji na Mikołajkach

122

Autor: Urząd Miasta

Miejskie Mikołajki przyciągnęły w weekend na plac Kościuszki rodziny z dziećmi. Nie zabrakło atrakcji, spotkań z Mikołajem i smakołyków. 

Wśród atrakcji znaleźć można było m.in. snowtubingu, który cieszył się dużym zainteresowaniem dzieciaków. Zjeżdżać można było przez cały weekend.

W trakcie wydarzenia reprezentacje uczniów tomaszowskich szkół i przedszkoli dekorowały choinki, które stały się nie tylko ozdobą placu, ale również symbolem wspólnoty i świątecznego ducha panującego w mieście. Każdy dostał w podziękowaniu upominek przekazany przez prezydenta Marcina Witko.

Spotkanie z Mikołajem było niezwykle wzruszające. Dzieci miały okazję z nim porozmawiać, podzielić się swoimi marzeniami, a także odebrać od Niego upominki, które sprawiły im wiele radości i uśmiechu.

Angry Birds Tour oraz występy wokalne uczestników zajęć Miejskiego Centrum Kultury (MCK) dopełniły programu artystycznego, wnosząc do wydarzenia dodatkową dawkę świątecznego klimatu. Konkursy, zabawy, tańce i animacje zorganizowane ze sceny MCK sprawiły, że Plac Kościuszki tętnił życiem od wczesnych godzin popołudniowych.