Maraton z widowiskową „Diuną” w kinach Helios

116

W piątek, 1 marca, Helios zaprasza swoich widzów na mini maraton z tytułem, który podbił świat. Podczas jednej nocy miłośnicy „Diuny” będą mogli obejrzeć pierwszą część filmu, jak również gorącą nowość – drugą część opowieści na podstawie serii Franka Herberta!

Maraton rozpocznie się pokazem pierwszej części „Diuny”. Przedstawia ona niezwykle uzdolnionego Paula Atrydę, któremu pisana jest świetlana przyszłość. Bohater musi udać się na najbardziej niebezpieczną planetę we wszechświecie, gdzie występuje unikalna substancja. Wyzwala ona w ludziach ich największy potencjał, lecz także jest zarzewiem zaciętego konfliktu… Następnie zostanie wyświetlona „Diuna: Część druga”. Paul pragnie zemsty na wrogach swojej rodziny, dlatego sam wkracza na wojenną ścieżkę. Zawiera też sojusz z Chani i Fremenami. Stając przed wyborem między miłością życia a losem wszechświata, bohater pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć… W produkcji występuje plejada gwiazd, między innymi: Timothée Chalamet, Zendaya i Austin Butler.

Wydarzenie jest świetną okazją do przypomnienia sobie pierwszej odsłony filmu, jak również do zapoznania się z drugą częścią – jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku! Maraton umożliwia wniknięcie w fascynujące uniwersum, zekranizowane z ogromnym rozmachem. Projekcje rozpoczną się o 21:30 i potrwają do późnych godzin nocnych, dostarczając sporej dawki emocji!

Szykuje się wyjątkowa noc, której absolutnie nie można przegapić! Bilety na najbliższą odsłonę cyklu NMF dostępne są w kasach kin Helios w całej Polsce, na stronie: www.helios.pl/nmf_diuna oraz w aplikacji mobilnej. Dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić. Do zobaczenia na nocnych seansach!