Cyrk na wodzie w Tomaszowie Mazowieckim

231

Cyrk „Imperial Show” co roku cieszy polską publiczność niezapomnianymi programami i zawsze dostarcza wielu emocji, radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Już trzeci rok „Imperial Show” prezentuje w Polsce Cyrk na Wodzie i co roku pokazuje zupełnie nowy program na wysokim poziomie.

W tym roku w programie biorą udział profesjonalni artyści, uczestnicy międzynarodowych festiwali, „Imperial Show” zaprezentuje wam rewelacyjny występ, wynalazek wielkiego naukowca, który dał światu moc elektryki. Zobaczysz jedyną osobę w kraju, która przepuści przez siebie 10 000 woltów. Przygotuj się na niesamowity „Tesla Show”.

Zaskoczy Cię również grupa akrobatyczna z Kirgistanu linoskoczków pod kierownictwem Farkhata Tolokova swoją nieustraszonością.

Zobaczysz numer Grupowy „The Poles” w wykonaniu gimnastyków z Uzbekistanu. Wiele radości i zabawy dastarcza Klaun z Mołdawii, uczestnik międzynarodowych konkursów i programów telewizyjnych Igor Arhangorodschi.

Nasz profesjonalny „Show Balet” pokaże wysoki poziom umiejętności tanecznych. Zobaczysz piękne kostiumy, profesjonalną pracę reżysera, nowoczesny sprzęt, 30 ton wody w basenie i 10 ton wody w powietrzu, efekty świetlne i dźwiękowe.

Zapraszamy na występy cyrku na wodzie „Imperial Show”.

Zapraszamy na występ Cyrku na wodzie 23 i 24 kwietnia 2024 roku.

Bilety dostępne na stronie www.biletyna.pl