Polecamy: The Sims. Nieoficjalna książka kucharska

83

Od pieczonej Alaski po pankejki z żelkowymi misiami.
Ponad 85 przepisów dla głodomorów i smakoszy.

Kiedy jesteś zo hungwah!

Sul, sul! (Hej, hej!). Czy zdarzyło ci się grać w „Simsy” i pomyśleć: „Ciekawe, jak też może smakować eliksir miłosny nr 4?” albo „Ta ensaimada wygląda naprawdę smacznie”? Jeśli tak, to załóż fartuszek – i do dzieła! Posługując się „The Sims. Nieoficjalną książką kucharską”, zrób wspaniałą pieczoną Alaskę albo faszerowanego homara, które z pewnością znasz z Yummy Channel. Z przepisami o różnym stopniu trudności (zarówno dla początkujących, jak i dla mistrzów) przygotujesz w swojej kuchni ulubione dania z „Simsów” – od makaronu z serem i ratatui aż po ratującą życie ambrozję.

W książce znajdziesz między innymi przepisy na:
chili con carne
krzepiącą zupę babci
serowe oczyska
pankejki z żelkowymi misiami
saltimboccę z kurczaka
babeczki miętowe mokka
i wiele, wiele innych!

Wykaż się kulinarnymi umiejętnościami i spraw, by przepisy z gry ożyły w twojej kuchni! Zanurz się w świecie „Simsów” z „The Sims. Nieoficjalną książką kucharską”.

„The Sims. Nieoficjalna książka kucharska” ukazała się jako niezależna publikacja i nie była autoryzowana, sponsorowana ani w żaden sposób zatwierdzona przez producenta gry, Electronic Arts Inc.

Taylor O’Halloran z Toronto w Kanadzie zaczęła grać w pierwszą wersję „Simsów” w 2000 roku i nie przestała do dziś. Miłość do franczyzy zainspirowała ją do stworzenia Ultimate Sims Guides – strony internetowej pełnej porad i sztuczek przydatnych w grze. Teraz jest to jedno z największych źródeł wiedzy o tej grze dostępnych online. Następnie Taylor założyła kanał na YouTubie, mający obecnie ponad 50 tysięcy subskrybentów. Zachęca na nim graczy do wypróbowywania nowych ekscytujących sposobów korzystania z gry, takich jak stream Twitch, na którym widzowie przyłączają się do zabawy.

Poleca: