30 marca – Rekreacja z TKKF i OSiR

0
285

Amatorskie Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej o Puchar Przedsiębiorstwa Budowlanego 'ARTOM'- sezon 2008/2009

Wyniki 4 kolejki II rundy:

Grupa "A"

TKKF ZNP – Senior 2 : 0 (Vo)
Extom – Junior 2 : 0 (12,17)
WKS Hubal – Polskór 2 : 1 (20,-22,10)
Pauzował: Hubal    

 

1. Extom 15 28 27:7
2. TKKF ZNP 15 28 26:7
3. Polskór 15 27 26:9
4. Hubal 15 26 25:11
5. WKS Hubal 16 26 22:16
6. Junior 16 24 19:18
7. Senior 16 22 18:20

Grupa "B"

Policja – Caparol 2 : 0 (20,23)
Mechanik – Energetyk 2 : 0 (12,16)
II LO – Lubochnia 2 : 1 (20,-27,14)

 

1. Caparol 16 24 17:17
2. Mechanik 16 24 18:20
3. Policja 16 22 14:20
4. Lubochnia 16 19 10:26
5. II LO 16 19 9:28
6. Energetyk 16 16 0:32

Punktacja: zwycięstwo – 2 pkt., porażka – 1 pkt., walkower – 0

 

Amatorskie Drużynowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Tenisie Stołowym o Puchar "APPETITO" –  sezon 2008/2009

Wyniki 3 kolejki II rundy:

Grupa "A":

TKKF ZNP  –  4biznes.net 6;4
DOK Dalmet  –  TKKF Ogniwo 8;2
Serwis-TIR –  M.A.K.S. TKKF Roland 6:4
DOK Dalmet –  4biznes.net 9:1 (mecz zaległy)

 

1. DOK Dalmet 8 24 70:10
2. Serwis-TIR 7 19 46:24
3. M.A.K.S. TKKF Roland 8 17 40:40
4. 4biznes.net 7 11 28:42
5. TKKF ZNP 8 11 23:57
6. TKKF Ogniwo 8 10 26:54

Grupa "B":

DOK Flaming  –  DOK Planpol 9:1
Ezbud I  –  SPL mecz przełożony
Pauzował: DOK Apteka

 

1. Ezbud I 6 16 48:12
2. DOK Flaming 6 14 44:16
3. SPL 4 9 23:17
4. DOK Apteka 6 8 15:45
5. DOK Planpol 6 6 10:50

 

9. Amatorskie Drużynowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Kręglach o Puchar PPH "POLSKÓR" – sezon 2008/2009

Wyniki 8 kolejki – ostatniej sezonu 2008/2009

    Kręgle Punkty
1. Artom 727 10
2. Melgo II 716 9
3. TIT  699 8
4. Didex 698 7
5. Parkiet – Dom 695 6
6. Pionierki 694 5
7. TKKF "Ogniwo I" 681 4
8. Polskór 655 3
9. TKKF "Ogniwo II" 569 2
10. Melgo I 451 1

Tabela końcowa sezonu 2008/2009

    Punkty Kręgle
1. Parkiet-Dom 72 5861
2. Artom 66 5780
3. Melgo II 57 5702
4. Pionerki 56 5663
5. TKKF "Ogniwo I" 42 4914
6. TIT 40 5538
7. Didex 37 5552
8. Melgo I 37 5321
9. Polskór 24 5312
10. TKKF "Ogniwo II" 11 4818

 

Amatorski drużynowy mistrz Tomaszowa Mazowieckiego grał w składzie: Klaudiusz Dębowski, Sylwester Zbroszczyk, Kinga Dębowska, Arkadiusz Zbroszczyk, Tomasz Wojciechowski.

Drużyna Parkiet- Dom obroniła tytuł w poprzednim sezonie.

Wielorundowy Turniej Badmintona w Grach Podwójnych

Zakończył się I turniej Wielorundowego Turnieju Badmintona w Grach Podwójnych rozgrywanego w Zespole Szkół nr 8.

Dotychczas dominują w nich pary mieszane:

1. Paweł Mela z Anna Demel

2. Marek Dolecki z Iwoną Gradoską

3. Michał Sil z Beatą Stępień

4. Grzegorz Czwartek z Adamem Wawszczakiem

5. Wiesław Rychlik z Jarosławem Korzyckim

6. Grzegorz Haraśny z Maciejem Kejną

7. Jerzy Sobótka ze Stanisławem Józwikiem

Obecnie trwa runda rewanżowa, która trwać będzie do końca kwietnia 2009r.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o