Fanti Fitness Tomasz Łucka

Bezpiecznie tam i z powrotem

17 Lutego 2017 00:00:00 Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie


16 lutego w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Smardzewicach, w ramach projektu innowacyjnego „Bezpiecznie tam i z powrotem” odbyło się spotkanie profilaktyczne z uczniami klas I-III oraz ich rodzicami.

 
 

Celem spotkania było zaprezentowanie dzieciom zawodów, których przedstawiciele ratują zdrowie i życie, dbają o bezpieczeństwo społeczeństwa.
 
Przedstawiciele Policji, Żandarmerii, Straży Pożarnej, Inspekcji Transportu Drogowego, Pogotowia Ratunkowego i Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego opowiadali o wykonywanej pracy, prezentowali odzież i pojazdy służbowe oraz sprzęt wykorzystywany do codziennej policyjnej pracy. Tomaszowską policję reprezentowali: dzielnicowi, policjanci z prewencji, ruchu drogowego, technik kryminalistyki i przewodnik z psem patrolowym.
 
 
Największe zainteresowanie było pracą technika kryminalistyki, o którą dzieci szczegółowo pytały. Przewodnik psa służbowego zaprezentował pokaz posłuszeństwa psa oraz omówił zasady postępowania w przypadku napotkania agresywnego zwierzęcia.
Komentarze:


 
Brawo, spotkanie było fajne. Pani dyrektor Wosińska i pani Białecka dały czadu :) Dziękujemy
rodzice (2017-02-18 15:11:39) zgłoś do usunięcia

Dodaj komentarzTreść komentarza:
podpis:

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wpisy nie naruszała niczyich dóbr osobistych. Zastrzegamy sobie prawo do ich usuwania. Jeśli uważasz że któryś z komentarzy powinien być usunięty napisz do nas redakcja@tomaszow.pltomaszow.pl - numer 1 w regionie - zareklamuj się u nas | Redakcja serwisu  tel. 044 724 49 91 redakcja@tomaszow.pl  


Tomaszów Mazowiecki - sylwester