Fanti Fitness Tomasz Łucka

Festyn Rodzinny Z Miłości dla Zdrowia

13 Lutego 2017 00:00:00 Urząd Miasta


Po raz drugi na pl. Kościuszki odbył się Festyn Rodzinny „Z Miłości dla Zdrowia”. Głównym punktem wydarzenia był charytatywny "Bieg z Sercem", podczas którego zbierano fundusze na sprzęt rehabilitacyjny dla Tomaszowskiego Stowarzyszenia Amazonek.

 
 

Impreza rozpoczęła się o godz.  14 w sobotę (11 lutego). Bieg odbył się godzinę później. Sportowcy mieli do pokonania około 1200 m, a wśród wszystkich uczestników zostały rozlosowane upominki.

Tego dnia, na pl. Kościuszki można było bezpłatnie skorzystać z porad medycznych i wykonać badania (m.in. EKG, pomiary ciśnienia tętniczego, cukru we krwi) oraz poznać zasady pierwszej pomocy. Dla wszystkich chętnych czekała gorąca herbata oraz zalewajka z kuchni polowej. Młodsi uczestnicy Festynu mogli skorzystać z zabaw na lodowisku.

Fot. Dariusz Kwapisiewicz
Komentarze:Brak komentarzy

Dodaj komentarzTreść komentarza:
podpis:

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wpisy nie naruszała niczyich dóbr osobistych. Zastrzegamy sobie prawo do ich usuwania. Jeśli uważasz że któryś z komentarzy powinien być usunięty napisz do nas redakcja@tomaszow.pltomaszow.pl - numer 1 w regionie - zareklamuj się u nas | Redakcja serwisu  tel. 044 724 49 91 redakcja@tomaszow.pl  


Tomaszów Mazowiecki - sylwester