Fanti Fitness Tomasz Łucka

I etap Olimpiady wiedzy o ubezpieczeniach społecznych

17 Lutego 2017 00:00:00 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2


Centrala Zakładu Ubezpieczeń Społecznych ogłosiła wyniki I etapu Olimpiady wiedzy o ubezpieczeniach społecznych – mamy powody do zadowolenia.

 
 

W tym roku II etap Olimpiady dla uczniów szkół z województwa łódzkiego odbędzie się w naszym mieście.
Zakwalifikowały się do niego 23 drużyny, których członkowie uzyskali łącznie 50 i więcej punktów. Już 14 marca do rywalizacji o nagrody i miejsce w finale Olimpiady staną uczniowie ZSP Nr 2 oraz II LO, I LO z Tomaszowa Mazowieckiego, ZSE oraz I LO z Radomska, II LO z Bełchatowa i debiutujące ZSP nr 5 z Piotrkowa Tryb., ZS w Skierniewicach.

Naszą szkołę będą reprezentowały: Marta Badek i Paulina Kagankiewicz, uczennice kl. III TE oraz Klaudia Kulińska, uczennica kl. IV TE.

Gratulujemy i życzymy powodzenia
Komentarze:Brak komentarzy

Dodaj komentarzTreść komentarza:
podpis:

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wpisy nie naruszała niczyich dóbr osobistych. Zastrzegamy sobie prawo do ich usuwania. Jeśli uważasz że któryś z komentarzy powinien być usunięty napisz do nas redakcja@tomaszow.pltomaszow.pl - numer 1 w regionie - zareklamuj się u nas | Redakcja serwisu  tel. 044 724 49 91 redakcja@tomaszow.pl  


Tomaszów Mazowiecki - sylwester