Fanti Fitness Tomasz Łucka

Policjanci zatrzymali sprawcę zniszczenia wazonów za 10.000 złotych

17 Lutego 2017 00:00:00 Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie


Do zdarzenia doszło w jednym z lokali gastronomicznych. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu, chciał kupić piwo. Kiedy spotkał się z odmową potłukł stojące na stolikach dwa wazony. Jak się okazało wazony były bardzo wartościowe, jeden kosztował 5 tysięcy złotych.

 
 

Mężczyzna opuścił lokal. Właściciel zawiadomił policję. Kryminalni ustali wizerunek sprawcy. Do zatrzymania podejrzanego doszło 15 lutego w miejscu jego zamieszkania. Mężczyzna nie krył zaskoczenia poranną wizytą stróżów prawa, oraz wartości przedmiotów które uszkodził. Został przewieziony do komendy policji, gdzie usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Nie był w przeszłości notowany.
Komentarze:Brak komentarzy

Dodaj komentarzTreść komentarza:
podpis:

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wpisy nie naruszała niczyich dóbr osobistych. Zastrzegamy sobie prawo do ich usuwania. Jeśli uważasz że któryś z komentarzy powinien być usunięty napisz do nas redakcja@tomaszow.pltomaszow.pl - numer 1 w regionie - zareklamuj się u nas | Redakcja serwisu  tel. 044 724 49 91 redakcja@tomaszow.pl  


Tomaszów Mazowiecki - sylwester