Fanti Fitness Tomasz Łucka

Spotkanie walentynkowe ZSP Nr 1 w Domu Opieki Społecznej

17 Lutego 2017 00:00:00 ZSP Nr 1 Tomaszów Mazowiecki


Jak co roku z okazji Światowego Dnia Chorego oraz Św. Walentego uczennice ZSP Nr 1 odwiedziły Dom Opieki Społecznej na ul. Polnej w Tomaszowie Maz. W spotkaniu wzięli również udział uczniowie ZSP Nr 2 oraz Szkoły Podstawowej Nr 7.

 
 

Młodzież przygotowała krótką część artystyczną i rozdała wszystkim pensjonariuszom walentynkowe upominki. Na twarzach mieszkańców DPD widać było wzruszenie i radość.

Podsumowaniem udanego spotkania był słodki poczęstunek przygotowany przez nasze uczennice i młodzież ZSP NR 2.

Serdeczne podziękowania za „WIELKIE SERCE” składam Patrycji Galińskiej i Kindze Skurze, na które zawsze mogę liczyć oraz Natalce Hajdamiak, Ani Lober i Paulince Matuszewskiej J.

 Opiekun Szkolnego Klubu Żonkila

Beata Chwalińska
Komentarze:Brak komentarzy

Dodaj komentarzTreść komentarza:
podpis:

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wpisy nie naruszała niczyich dóbr osobistych. Zastrzegamy sobie prawo do ich usuwania. Jeśli uważasz że któryś z komentarzy powinien być usunięty napisz do nas redakcja@tomaszow.pltomaszow.pl - numer 1 w regionie - zareklamuj się u nas | Redakcja serwisu  tel. 044 724 49 91 redakcja@tomaszow.pl  


Tomaszów Mazowiecki - sylwester