Fanti Fitness Tomasz Łucka

Zabłąkany pies? Zadzwoń do schroniska

10 Lutego 2017 00:00:00 Urząd Miasta


Schronisko dla bezdomnych zwierząt uruchomiło numer telefonu - 798 781 565 - czyny całą dobę, który przyjmuje zgłoszenia m.in. o zagubionych czworonogach. Szczególnie w okresie zimowym, warto zwrócić uwagę na błąkające się zwierzęta.

 
 

Po otrzymaniu zgłoszenia, pracownicy schroniska podejmują interwencje. Znalezione czworonogi trafiają do tomaszowskiej placówki i prowadzone są działania by odnaleźć im właściciela lub znaleźć nowy dom.

Numer telefonu czynny jest całodobowo: 798 781 565
Komentarze:


 
To nie prawda jest dzwoniłem wieczorem do tomaszowskiego schroniska nikt telefonu stacjonarnego nie odbierał. Jak się w końcu dodzwoniłem to nadal bez skutecznie a pies biegał po ulicy wstyd .
Kidler (2017-02-10 11:01:25) zgłoś do usunięcia

Dodaj komentarzTreść komentarza:
podpis:

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wpisy nie naruszała niczyich dóbr osobistych. Zastrzegamy sobie prawo do ich usuwania. Jeśli uważasz że któryś z komentarzy powinien być usunięty napisz do nas redakcja@tomaszow.pltomaszow.pl - numer 1 w regionie - zareklamuj się u nas | Redakcja serwisu  tel. 044 724 49 91 redakcja@tomaszow.pl  


Tomaszów Mazowiecki - sylwester