Fanti Fitness Tomasz Łucka

KS Amber aktywny w Mielnie. Niebawem zlot "Morsy w Zalewie”

16 Lutego 2017 00:00:00 Urząd Miasta


Jak co roku, od 10 do 12 lutego, liczna ponad 120 osobowa grupa członków, sympatyków i przyjaciół Klubu Sportowego Amber reprezentowała nasze miasto na XIV Międzynarodowym Zlocie Morsów w Mielnie. Impreza o charakterze nie tylko ogólnopolskim zgromadziła ponad dwa tysiące uczestników.

 
 

Finałem kilkudniowej imprezy była barwna parada Morsów i wspólna kąpiel w Bałtyku. W niedzielne południe do wody weszło jednocześnie 2350 morsów i foczek co stanowi nowy rekord Guinnesa. Tomaszowskie Morsy tradycyjne już zaprezentowały się w sposób rewelacyjny będąc najliczniejszym klubem Morsów.

5 marca odbędzie się Tomaszowa IX Ogólnopolski Zlot Morsów„Morsy w Zalewie”

Program imprezy:

10:30 – 11:00 Powitanie uczestników imprezy, zapisy do biegów i III mistrzostw Polski Morsów w Stand Up Paddle (SUP)
11:15 – 11:45 „Bieg Foczki z Morsem” na dystansie 1 mili.
11:45 – 12:00 Rozgrzewka
12:00 Wspólne wielkie morsowanie 12:00 – 14:00 III Mistrzostwa Polski Morsów Stand Up Paddle (SUP) 12:00 – 15:00 Gorąca herbata, żurek, gry i zabawy, mobilna sauna 14:00 – 15:00 Wręczanie pucharów i nagród w biegu oraz w zawodach SUP
15:00 Zakończenie imprezy

Uczestników morsowania prosimy o wcześniejsze przybycie celem weryfikacji. Wszystkich nowych morsów obowiązuje regulamin i wypełnienie oświadczenia. Opłata wpisowa na cele statutowe klubu – 10 zł od osoby. Mile widziane zabawne przebranie morsa oraz asortymenty plażowe: parasolka, leżak, piłka plażowa itd.

KS AMBER zapewnia: wspólne morsowanie, mobilną saunę, gorącą herbatę, żurek, puchary za 3 pierwsze miejsca w zawodach SUP, nagrody dla zwycięzców biegu, upominki za najciekawsze przebranie, „zimną” niezapomnianą atmosferę.

Osoby uczestniczą w imprezie na własną odpowiedzialność, a osoby poniżej 18 lat biorą udział tylko pod warunkiem uczestnictwa z pełnoletnim opiekunem i pod jego opieką. Jeśli jesteś aktywny, przyjdź i dołącz do nas, to idealne miejsce i czas.
Komentarze:Brak komentarzy

Dodaj komentarzTreść komentarza:
podpis:

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wpisy nie naruszała niczyich dóbr osobistych. Zastrzegamy sobie prawo do ich usuwania. Jeśli uważasz że któryś z komentarzy powinien być usunięty napisz do nas redakcja@tomaszow.pltomaszow.pl - numer 1 w regionie - zareklamuj się u nas | Redakcja serwisu  tel. 044 724 49 91 redakcja@tomaszow.pl  


Tomaszów Mazowiecki - sylwester