Fanti Fitness Tomasz Łucka

Szesnaste zwycięstwo Lechii

13 Lutego 2017 00:00:00 Urząd Miasta


W ramach 20 kolejki siatkarskiej II ligi, Lechia Tomaszów Mazowiecki zmierzyła się z Caro Opoczno. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem tomaszowian.

 
 

Dwa pierwsze sety to dominacja Lechii. Tomaszowianie skutecznie zagrywali utrudniając rozegranie gościom, równie dobrze broniła, co pozwalało jej wyprowadzać kontry. Do sukcesu w pierwszych dwóch partiach również przyczynił się blok.

Najwięcej emocji przyniósł set 3. Od samego początku pojawił się chaos w poczynaniach obu drużyn, z którego zwycięsko wybrnęła drużyna z Opoczna. Od stanu 3:2 dla przyjezdnych, Lechia musiała „gonić wynik”. Dopiero po wejściu w pole zagrywki Mariusza Pruskiego, Lechia zdołał opanować sytuację. Na tablicy pojawił się wynik 23:23. Od tej pory zaczęła się gra nerwów. Końcówka seta to gra punkt za punkt. O wygranej Lechii zadecydowała zagrywka Jakuba Guza, który szczęśliwie przebił piłkę po siatce. Lechia wygrała tę część meczu 30:28.

W następnej serii meczów, Lechia zmierzy się we własnej hali z Dragonem Dobre (15 lutego).

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Caro Opoczno 3:0 (25:15, 25:18, 30:28)

Źródło: KS Lechia
Komentarze:Brak komentarzy

Dodaj komentarzTreść komentarza:
podpis:

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wpisy nie naruszała niczyich dóbr osobistych. Zastrzegamy sobie prawo do ich usuwania. Jeśli uważasz że któryś z komentarzy powinien być usunięty napisz do nas redakcja@tomaszow.pltomaszow.pl - numer 1 w regionie - zareklamuj się u nas | Redakcja serwisu  tel. 044 724 49 91 redakcja@tomaszow.pl  


Tomaszów Mazowiecki - sylwester