Fanti Fitness Tomasz Łucka

Trenuj z Wandą Panfil!

14 Lutego 2017 00:00:00 Urząd Miasta


„Trenuj bieganie z mistrzynią – zaprasza Wanda Panfil!” – pod takim hasłem będą się odbywały cykliczne treningi biegowe, które poprowadzi mistrzyni z Tokio, Wanda Panfil! Pierwsze zajęcia odbędą się w najbliższy wtorek.

 
 

Zgodnie z zapowiedziami prezydenta Marcina Witko oraz Wandy Panfil, w Tomaszowie Mazowieckim ruszyły zajęcia dla osób kochających bieganie i tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z tym sportem.

Zajęcia są bezpłatne i będą się odbywały dwa razy w tygodniu, we wtorki (start godz. 18.00) i soboty (start godz. 10.00). Zapisać można się w Wydziale Kultury, Promocji i Sportu w Urzędzie Miasta (ul. P.O.W. 10/16) w godzinach pracy urzędu (7.30 – 15.30, w środy 7.30 – 17.00) lub bezpośrednio przed rozpoczęciem zajęć.

Partnerem wydarzenia jest Klub Sportowy RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki. Zapraszamy!

Fot. Wojciech Jaskuła
Komentarze:Brak komentarzy

Dodaj komentarzTreść komentarza:
podpis:

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wpisy nie naruszała niczyich dóbr osobistych. Zastrzegamy sobie prawo do ich usuwania. Jeśli uważasz że któryś z komentarzy powinien być usunięty napisz do nas redakcja@tomaszow.pltomaszow.pl - numer 1 w regionie - zareklamuj się u nas | Redakcja serwisu  tel. 044 724 49 91 redakcja@tomaszow.pl  


Tomaszów Mazowiecki - sylwester