Bezbramkowy remis

802
Zielono – czerwoni w pierwszej odsłonie potrafili dzięki zespołowej współpracy stworzyć sobie kilka sytuacji pod bramką ekipy przyjezdnej. Do przerwy mieliśmy wynik 0:0, jednak kibice mogli mieć nadzieję na zwycięstwo. Po zmianie stron piłkarze trenera Deca atakowali bramkę Świtu. Lechia oddawała sporą ilość strzałów z dystansu. W 77 minucie bardzo dobrą sytuację po szybkiej kontrze miał Szymon Wiejak, jednak posłał piłkę obok bramki. Mimo wyraźnej optycznej przewagi i stwarzanych sobie sytuacji w spotkaniu tym nie padły gole i padł bezbramkowy remis.

Skład Lechii: Holewiński, Dolot, Matuszczyk, Cyran, Milczarek, Prusinowski, Żytek, Szymczyk, Witczak, Mirecki, Jardel

Z ławki: 50min. Pierzyński za Szymczyka, 60 min Wiejak za Jardela, 67 min Potakowski za Prusinowskiego