Brazyliczycy sprawdzili piłkarzy z Inowłodza!!!

1265

W niedzielę 18 sieprnia 2019 roku IKS Inowłódz rozegrał swój ostatni sparing przed inauguracją sezonu A klasy.

Przeciwnikiem naszego zespołu był egzotyczny zespół Brazylijczyków, którzy przyjechali do Piotrkowa Trybunalskiego, aby szukać sobie klubów w naszym województwie i z marzeniami o karierze w Europie na miarę Neymara czy Ronaldinho.

Niestety, pierwszy mecz od ponad roku na własnym boisku IKS przegrał 2:4 (1:1 do przerwy) ale mimo porażki pozostawili bardzo dobre wrażenie, szczególnie w pierwszej połowie. Bramki dla naszego zespołu strzelili Mariusz Stańczyk i Zbigniew Niemiec. W letniej przerwie IKS wzmocnili Sebastian Nowak (Kawaleria Tomaszów), Sebastian Kawecki (wypożyczenie z III-cio ligowej RKS Lechii Tomaszów), Kamil Malej z juniorów IKS, Aleksander Wojewódzki (trwają zaawansowane rozmowy z IV ligową Polonią Piotrków Tryb.). Odeszli: Paweł Kompa (koniec kariery) i Szymon Zysiak (studia). Dalszą cześć artykułu przeczytasz TUTAJ