BUS TOMASZÓW-NOWE MIASTO

ŁÓDŹ DWORZEC CENTRALNY PKS – UJAZD – TOMASZÓW MAZ. – INOWŁÓDZ – NOWE MIASTO NAD PILICĄ

TOMASZÓW  ul. WARSZAWSKA, GĘSIA/STARZYCE U U A 7
TOMASZÓW  ul. WARSZAWSKA, GĘSIA/STARZYCE 10.35 17.46 20.17 20.58
TOMASZÓW ul. WARSZAWSKA, DZIECI POLSKICH 10.37 17.47 20.19 21.00
TOMASZÓW ul. GROTA ROW/ WARSZAWSKA 10.38 17.51 20.21 21.01
TOMASZÓW ul. WARSZAWSKA/BARLICKIEGO 10.40 17.52 20.22 21.03
TOMASZÓW ul. WARSZAWSKA/JAGÓDKA 10.40 17.52 20.22 21.03
TOMASZÓW ul MOŚCICKIEGO D.H. 10.42 17.54 20.24 21.05
TOMASZÓW ul. MOSCICKIEGO KOSCIÓŁ 10.42 17.54 20.24 21.05
TOMASZÓW ul. MOSCICKIEGO ZUS 10.43 17.56 20.26 21.07
TOMASZÓW ul. MOSCICKIEGO PKO 10.43 17.56 20.26 21.07
TOMASZÓW MAZ. Ul. DWORCOWA/MZK/PKS 11.00 18.00 20.30 21.13
TOMASZÓW ul. SPALSKA/ KACZKA 11.02 18.01 20.31 21.14

A – NIE KURSUJE W NIEDZIELE I ŚWIĘTA
7 – KURSUJE W NIEDZIELE
U – NIE KURSUJE 25 XII, NOWY ROK I DZIEŃ WIELKANOCY

ŁÓDŹ DWORZEC CENTRALNY PKS – UJAZD – TOMASZÓW MAZ. – BIAŁOBRZEGI – BRZUSTÓW – INOWŁÓDZ – NOWE MIASTO NAD PILICĄ

TOMASZÓW MAZ.  ul. Warszawska, Gęsia/Starzyce A
TOMASZÓW MAZ.  ul. Warszawska, Gęsia/Starzyce 13.17
TOMASZÓW MAZ.  ul. Warszawska/Dzieci Polskich 13.18
TOMASZÓW MAZ. ul. Grota Roweckiego/Warsz. 13.19
TOMASZÓW MAZ ul. Warszawska/Barlickiego 13.20
TOMASZÓW MAZ. ul. Mościckiego/Kościół 13.20
TOMASZÓW MAZ. ul. Mościckiego/ DH Tomasz 13.20
TOMASZÓW MAZ. ul Mościckiego/PKO 13.21
TOMASZÓW MAZ. ul. Mościckiego ZUS 13.21
TOMASZÓW MAZ. ul. Mareckiego/Zacisze/Zgoda 13.24
TOMASZÓW MAZ/ Białobrzeska/Wilcza 13.26
TOMASZÓW MAZ./Opoczyńska/Osiedle 13.28