Ewa Chodakowska w Arenie Lodowej

0
431

Trening z Ewą Chodakowską – taka okazja nie zdarza się często! Gwiazda fitness i jednocześnie najpopularniejsza trenerka w Polsce już 1 lipca przyjedzie do Areny Lodowej w ramach swojej wielkiej trasy warsztatów fitness „Be Active Tour Powered by Nałęczowianka”.

Team Be Active to grupa najlepszych trenerów z różnych dyscyplin fitness związanych z warszawskim studiem fitness Artis Be Active. Z Ewą Chodakowską warsztaty poprowadzą m.in. Tomek Choiński, Lefteris Kavoukis, Daniel Żołek i Piotr Karwat. To oni zaproszą wszystkich tomaszowian do wspólnego spędzenia wolnego czasu na treningach.

W trakcie „Be Active Tour Powered by Nałęczowianka” obecny będzie również dietetyk, który nie tylko udzieli porad dietetycznych, ale także dokona pomiarów składu ciała. Wewnątrz Areny zostanie wydzielona także część dla wystawców, wśród których znajdą się lokalni partnerzy promujący zdrowy styl życia oraz zachęcający m.in. do bezpłatnych badań wzroku czy konsultacji medycznych. Równolegle odbędzie się kwesta wolontariuszy ze Szkolnego Klubu Wolontariusza na rzecz 8-letniej Amelki chorej na nowotwór pnia mózgu.

Sprzedaż biletów na to wydarzenie: www.bilety.arenalodowa.pl

Źródło: UM

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o