I Turniej w PES w Głodzilli za nami

785
 Mecz był zacięty i nie lada łatwy dla obu zawodników lecz lepszy okazał się Krystian Zys (0-1). Na przeciw siebie stanęli więc najlepsi z pośród wszystkich tego turnieju do zaciekłej walki na śmierć i życie kciuków

Po pierwszej połowie delikatnie prowadził Zys (0-1). W drugiej połowie natomiast z ofensywą wyszedł Lis i strzelił gola na (1-1) lekko nie było, ale znów Lis pokazał klasę (2-1). Do pracy wyszedł Zys i z lekką pomocą udało się wyrównać (2-2).

Niestety ostatecznie Sylwester Lis strzela zwycięskiego gola (3-2) i tym wynikiem kończy się mecz o Finał. Nie zapominajmy o meczu o 3 miejsce w którym spotkali się Filip Węgliński i Grzesiu. Po nie małych emocjach mecz zakończył się wynikiem (1-0) dla Filipa.

Zapraszamy już nie długo kolejny turniej tym razem w FIFE 2015.