Jakie orientalne kierunki obierają młodzi narzeczeni na swoją wspólną podróż poślubną?

0
342

Podróż poślubna to wyjątkowy wyjazd – powinna być nie tylko romantyczna, ale przede wszystkim wyjątkowa. By tak się jednak stało, warto ją zaplanować z wyprzedzeniem. Jakie kierunki najchętniej wybierają narzeczeni? Co warto zobaczyć?

Luksusowa egzotyka, czyli recepta na niezapomnianą podróż poślubną

Egzotyczne kierunki cieszą się rosnącą popularnością wśród polskich turystów, gdyż ceny wyjątkowych wakacji w Azji czy Afryce coraz częściej są niewiele wyższe od wczasów all inclusive w popularnych europejskich kurortach. Egzotyka kusi nie tylko luksusowymi hotelami, niezwykłą przyrodą i kulturą, ale także wyjątkową kuchnią.

Jaka powinna być idealna podróż nowożeńców?

Podczas podróży poślubnej para młoda powinna się czuć swobodnie oraz mieć możliwość pełnego relaksu. Dobrze jest więc wybrać hotel przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Oprócz słodkiego lenistwa na plaży należy pomyśleć także o formach wspólnej aktywności. Może warto razem pierwszy raz nurkować albo spróbować swoich sił w windsurfingu? Wspólne przeżycia zdecydowanie cementują związek. Aby podróż poślubna była w pełni zorganizowana i uszyta na miarę potrzeb, warto powierzyć jej organizację specjalistom touroperatora memories.pl, który specjalizuje się w egzotycznych kierunkach podróży.

Jakie kierunki są warte uwagi?

Seszele to przede wszystkim piękne, piaszczyste plaże, krystalicznie czysta woda oraz niezwykle ciekawi i przyjaźni mieszkańcy wysp. Jeśli podróżnicy zdecydują się na nurkowanie, będą mieli okazję podziwiać rafy koralowe, a po tych przeżyciach mogą spędzić romantyczny wieczór na plaży – w ciszy i spokoju.

Każda z wysp Polinezji Francuskiej to prawdziwa gratka dla miłośników niezwykłych krajobrazów. Bogata, tropikalna przyroda to przede wszystkim różne rodzaje palm, rajskie plaże i szmaragdowy ocean, w którym ukryta jest przepiękna rafa koralowa.

Malediwy to archipelag wysp położonych na Oceanie Indyjskim, które słyną z tropikalnego klimatu i przepięknych, podwodnych raf koralowych. Znaleźć tu można luksusowe domki na wodzie, oryginalną kuchnię, niezapomniane widoki i bajeczne, piaszczyste plaże.

Zanzibar to wyspa na Oceanie Indyjskim, na której znaleźć można bujną roślinność
i przepiękne, białe plaże, na których wytchnienie znajdzie każdy, nawet najbardziej wymagający turysta. Ciekawym miejscem noclegowym będzie luksusowa afrykańska chatka – doskonała alternatywa dla tradycyjnego hotelu.

To tylko kilka przykładowych kierunków egzotycznych podróży poślubnych. Więcej ciekawych pomysłów znaleźć można w artykule: „5 najlepszych wysp na podróż poślubną. Czym zaskoczyć drugą połówkę na miesiąc miodowy?

Życzymy wspaniałych podróży poślubnych, które będą wspominane jeszcze podczas diamentowych godów.