Kwietniowe Kino Kobiet, wygraj lot widokowy!

0
109

Kino Helios w Tomaszowie zaprasza na wiosenną odsłonę ulubionego cyklu filmowego Pań!

Już 26 kwietnia na Panie czeka możliwość wygrania lotu widokowego w Aeroklubie Piotrkowskim, tego dnia będziecie miały przyjemność zapoznać się ze znakomitym filmem „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”!

 Siedmioro długoletnich przyjaciół spotyka się na kolacji. Dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie spotkania.

Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać…

– 20 lat temu nosiliśmy swe sekrety w sobie, dziś skrywamy je w smartfonach – mówi reżyser filmu „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” Paolo Genovese.

Podobno każda z Was ma trzy życia: publiczne, prywatne i… sekretne. Czy tak jest naprawdę – przekonacie się podczas najbliższego seansu Kina Kobiet!

Doskonała włoska komedia z fantastyczną Kasią Smutniak już podczas kwietniowych seansów Kina Kobiet w kinach Helios w całej Polsce!

Takiego wieczoru absolutnie nie można przegapić – do zobaczenia 26 kwietnia!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz