Łatwe zwycięstwo Lechii w sparingu

780
Mecz od początku przebiegał pod dyktando gospodarzy i był jednostronnym widowiskiem. Lechia od początku kontrolowała grę i konstruowała swoje ataki. Już w 3 minucie wynik spotkania otworzył Baraniak a chwilę później swoje pierwsze trafienie dołożył Jardel.  Na kolejne bramki czekaliśmy do 30 minuty kiedy to w swoim pierwszym występie w nowym klubie bramkę dla Lechii strzelił pozyskany z GKS-u Bełchatów Paweł Zięba. Nowy zawodnik bardzo dobrze wszedł w mecz i niespełna 3 minuty później strzelił swoją drugą bramkę. Przed przerwą zielono-czerwoni pokusili się o jeszcze jedną ładną bramkę autorstwa Jardela.  Po 45 minutach wynik spotkania 5-0. Po przerwie Trenerzy wystawili już zupełnie inną jedenastkę. Gra toczyła się dalej pod dyktando Lechii ale piłkarzom ciężko było umieścić piłkę w siatce. Dopiero pod koniec spotkania udało się to Magdoniowi, który ustalił wynik spotkania na 6-0. Cieszy wysoki wynik w sparingu i naprawdę dobra gra zespołu. Napawa to optymizmem przed kolejnymi sparingami i startem rundy rewanżowej.

I połowa:

Przybylski – zawodnik testowany, Cyran, Matuszczyk, zawodnik testowany – Zięba, Cieślik, Szymczak, Mirecki, Baraniak, Jardel