Lechia zwycięża po raz trzeci z rzędu

769

Lechia Tomaszów Mazowiecki pokonała 2:0 przy świetle własnej publiczności drugą drużynę Jagiellonii Białystok. To trzecie zwycięstwo z rzędu  tomaszowian.

Gospodarze pomyślnie rozpoczęli to spotkanie.  W 8. minucie znakomite podanie od Marcina Mireckiego otrzymał Paweł Wolski. Pomocnik wbiegł z piłką w ple karne i mocnym strzałem umieścił futbolówkę w bramce przyjezdnych. Wynik podwyższył dopiero w 87. minucie Marcin Gawron. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, 21-letni zawodnik posłał piłkę głową do bramki.

Tomaszowianie zajmują 7. miejsce w tabeli III ligi. W następnej serii meczów zmierzą się w Łodzi z tamtejszym ŁKS (27 maja, godz. 17)

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Jagiellonia II Białystok 2:0 (1:0)

Bramki: Paweł Wolski 8, Marcin Gawron 87

Skład Lechii:  Dawid Kędra – Adrian Gołdyn, Paweł Magdoń, Wiktor Żytek, Bartosz Widejko – Łukasz Bocian, Bartłomiej Cieślik (71. Marcin Gawron), Paweł Wolski (71. Adam Gołuński), Kamil Szymczak (80. Jardel Muniz Cruz), Marcin Mirecki – Jakub Rozwandowicz (92. Klaudiusz Król).