Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kręglarstwie klasycznym na tomaszowskiej kręgielni

0
632

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kręglarstwie klasycznym odbyły się na miejskiej kręgielni 19.05.2018. W zawodach brali udział młodzicy z województw: Śląskiego (KS Polonia Łaziska Górne), Małopolskiego (BOSiR Brzesko) i Łódzkiego, które było reprezentowane przez KS Pilica Tomaszów Mazowiecki.

Zawody były rozgrywane w konkurencji indywidualnej, par oraz par mieszanych (mikstów). Nasi zawodnicy okazali się mało gościnni zagarniając większość miejsc na podium i zdobywając łącznie 10 medali (3 złote,5 srebrnych i 2 brązowe). Wśród młodziczek indywidualnie było to 10 kolejnych miejsc od 1 do 10

  1. Wołczyk Karolina
  2. Skoneczna Aleksandra
  3. Kujda Kornelia
  4. Kompa Małgorzata
  5. Karp Julia
  6. Przybyła Nikola
  7. Sygitowicz Oliwia
  8. Klimek Kinga
  9. Przybyła Aleksandra
  10. Król Wiktoria
  11. Skutela Julia

Wśród młodzików wygrał Igor Kolonko KS Polonia Łaziska Górne 2. Michał Skalski KS Pilica Tomaszów Maz. 3. Jakub Erkier KS Polonia Łaziska Górne 4. Maciej Wojtaszek KS Pilica Tomaszów Maz. 5. Norbert Ormanin KS Polonia Łaziska Górne 6. Norbert Kolecki KS Pilica Tomaszów Maz.

Pary młodziczek to:

1.Skoneczna Aleksandra KS Pilica Tomaszów Maz.
Wołczyk Karolina KS Pilica Tomaszów Maz.
2.Kompa Małgorzata KS Pilica Tomaszów Maz.
Kujda Kornelia KS Pilica Tomaszów Maz.
3.Karp Julia KS Pilica Tomaszów Maz.
Sygitowicz Oliwia KS Pilica Tomaszów Maz.
4.Przybyła Nikola KS Pilica Tomaszów Maz.
Klimek Kinga KS Pilica Tomaszów Maz.
5.Przybyła Aleksandra KS Pilica Tomaszów Maz.
Król Wiktoria KS Pilica Tomaszów Maz.
6.Szczepek Marta KS Polonia Łaziska Górne
Skutela Julia KS Polonia Łaziska Górne

Pary młodzików:

1.Kolonko Igor KS Polonia Łaziska Górne
Erkier Jakub KS Polonia Łaziska Górne
2.Skalski Michał KS Pilica Tomaszów Maz.
Wojtaszek Maciej KS Pilica Tomaszów Maz.
3.Ormanin Norbert KS Polonia Łaziska Górne
Lisoń Robert KS Polonia Łaziska Górne

Tandemy mieszane to:

  1. Kompa Małgorzata Skalski Michał KS Pilica Tomaszów Maz.
  2. Skoneczna Aleksandra Kolecki Norbert KS Pilica Tomaszów Maz.
  3. Skutela Julia Erkier Jakub KS Polonia Łaziska Górne
  4. Wołczyk Karolina Wojtaszek Maciej KS Pilica Tomaszów Maz.
  5. Szczepek Marta Kolonko Igor KS Polonia Łaziska Górne

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerom

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o