Nowa płyta zespołu MJUT

0
234

Nowa płyta zespołu MJUT ukaże się nakładem wytwórni MTJ.
Pierwszy singiel już 8 listopada 2019

Fantastyczna informacja dla wszystkich fanów zespołu MJUT. Grupa ukończyła już prace nad nową płytą. Album ukaże się nakładem wytwórni muzycznej MTJ. Pierwszy singiel zapowiadający to wydawnictwo usłyszymy już 8 listopada 2019 roku.

MJUT ma na swoim koncie dwa albumy. Ten debiutancki, zatytułowany „Akcja ratowania ślimaków”, przepełniony jest dusznym brzmieniem i odważnym, pełnym eksperymentów podejściem do kompozycji. Drugi, zawierający takie utwory jak „Tyle, ile chcę” oraz „Wszyscy ludzie i ja”, nosi tytuł „9” (2015) i ukazuje zespół w lżejszym, a przede wszystkim bardziej piosenkowym wydaniu.

Fot.: Anna Standerska

Nadchodząca, trzecia płyta MJUT nosi tytuł „Kurz i krew”. Tym razem grupa przygotowała koncepcyjny album opowiadający o różnych aspektach rozstania; jego przyczynach, trudnych przejściach i bolesnych konsekwencjach. Nie jest to jednak zbiór piosenek wyłącznie smutnych, a niektóre z nich, takie jak singlowe „Wszystkich świętych” lub „Piotruś Pan”, są wręcz lekkie i zabawne. Tym razem zespół zaprosił do współpracy Pawła Cieślaka – producenta i realizatora, który znacząco wzbogacił i urozmaicił brzmienie nowego materiału. Na płycie „Kurz i krew” MJUT kontynuuje kierunek obrany na drugim albumie, pozostając zespołem piosenkowym, śmiało łączącym gitary z elektroniką.

Skład zespołu: 
Patryk Kienast – śpiew, gitara, syntezator
Marcin Świątek – gitara, syntezator
Krzysztof Lewandowski – bas
Tomasz Hoffman – perkusja

Sprawdzaj na bieżąco co dzieje się u MJUT:
Facebook: https://www.facebook.com/mjuty/
Instagram: https://www.instagram.com/mjutmusic/

Dołącz do nas w mediach społecznościowych:
Facebook: https://www.facebook.com/MTJWytworniaMuzyczna/
Instagram: https://www.instagram.com/mtj_label/

Subskrybuj kanał MTJ:
https://www.youtube.com/user/MTJPoland